Bir Elde Sen Uzat

Köpeklerin Mamaları Hakkında Bilgilendirme

Moderatör: seko1905

Kullanıcı avatarı
Evcildostu
Mesaj Panosu Yöneticisi
İletişim:

Bir Elde Sen Uzat

Mesaj gönderen Evcildostu » Çrş Mar 13, 2019 7:52 am

Sokaktaki evcil canlılarımız için lütfen duyarmı olalım onlar için su ve etrafa artık yemek veya ucuz kedi köpek maması alalım koyalım . Onların ağzı var ama isteklerini bizim gibi dile getiremediklerini unutmayalım . Bir elde sen uzat dıyorum ve sokak hayvanlarını ihmal etmemeliyiz diliyorum.
Resim

Kerimcan

Re: Bir Elde Sen Uzat

Mesaj gönderen Kerimcan » Çrş Mar 13, 2019 3:20 pm

şu bir kap mama kampanyası gibi olmuş Çok teşekkür ediyorum Bütün herkesin sokak hayvanlarına karşı duyarlı olmasını rica ediyorum evinizin önüne yakın bir yere bir kap su biraz Mamak olmanızı rica ediyorum Unutmayın ki o hayvanlarında yiyeceği ihtiyacı var bu çok önemli nasıl bir aç atamıyorsak O hayvanlarda mama yemeden aç susuz etrafta dolaşması İzin vermeyelim lütfen duyarlı olalım ve lütfen mama kapları şu kaplarını çöpleri atmayalım bu konuda çok duyarlı olalım

erdalkaya

Mesaj gönderen erdalkaya » Cum Mar 15, 2019 5:49 am

sokak hayvanlarını ıhmal etmıyelım bende sokakdakı kumru serce ve guvercınler ıcın her sabah bellı baslı bolgelere bayat ekmeklerı ve bugday dokuyorum yogurt kaplarına su koyuyorum herkezın bu canlılara yardım etmesı gerekıyor

seko1905

Mesaj gönderen seko1905 » Cmt Mar 16, 2019 6:30 pm

Sokak hayvanlarını ihmal etmiyelim bir kap su bir kap mama koyalım sokaktaki canları unutmayalım

`); }); })(jQuery, window, document, phpbb);